0

SERIJA A: Roma demolirala Leće, strelac i Kolarov (VIDEO)

Objavljeno: 23.02.20 u 19:50

Zbog straha od širenja koronavirusa večeras se u Italiji igrao samo jedan meč, a Roma je pobedila Leće 4:0 (2:0).

Posle četiri utakmice bez pobede, Roma je trijumfovala. ‘Vučica’ je sav bes iskalila na timu sa juga Italije, Lećeu – 4:0.

Domaćin je zapretio već u 1. minutu kada je Džeko dobro skočio, ali je zamalo bio neprecizan. Roma je povela golom Undera u 13. minutu. Mkhitarijan je ukrao loptu defanzivcima Lećea, sjajno je uposlio Turčina, a ovaj pogodio – 1:0. U 37. minutu ‘vučica’ je povećala prednost, Under je povukao kontranapad, dodao do Džeka, ovaj pružio napred u prostor za Mkhitarijana, a ovaj pogodio – 2:0.

Roma je do trećeg gola stigla u 69. minutu kada je Kolarov ubacio loptu na peterac, Džeko šutirao, golman odbranio, ali se lopta vratila reprezentativu BIH, koji drugi put pogrešio nije. Konačnih 4:0 postavio je kapiten naše reprezentacije Aleksandar Kolarov, posle sjajne kacije njemu je asistirao Perez, a on pogodio – 4:0.