0

PRIMERA: Alaves preokrenuo u zaustavnom vremenu, četvrti uzastopni poraz Bilbaa (VIDEO)

Objavljeno: 23.02.20 u 16:01

Alaves je u 25. kolu dočekao Atletik Bilbao. Domaćin je imao zaostatak na početku meča, ali je u završnici preokrenu i slavio sa 2:1.

Igrao se 17. minut gosti su odlično kombinovali nakon prekida sa tridesetak metara, odličnom pas igrom došao je Garsija u situaciju da šutira ka golu domaćina i doneo je vođstvo Atletiku.

Nije dugo trajala radost gostiju iz Bilbaa, već u 28. minutu izjednačio je Perez sa ‘bele tačke. Golman je otišao u jednu stranu, a lopta u drugu. Nakon odlično izvedenog prekida Eli je krajnjim naporom zahvatio loptu volejem i doneo preokret domaćinu u 91. minutu.

Najbolje prilike sa meča pogledajte ovde.

Selta – Leganes 1:0 (0:0)