0

PRIMERA: ‘Poker’ Lea Mesija, a ‘petarda’ Barselone protiv Dmitrovića i Eibara

Objavljeno: 22.02.20 u 18:19

Barselona je lako, sa pet komada u mrežu, ispratila Eibar u utakmici 25. kola španske Primere – 5:0 (3:0).

Barselona je na sjajan način otvorila utakmicu, tačnije, videli smo čaroliju Lionela Mesija. U 14. minutu je driblingom izbacio dvojicu igrača i lako matirao Marka Dmitrovića.

POEZIJA: Lionel Mesi ‘osramotio’ dvojicu igrača i majstorski matirao Marka Dmitrovića (VIDEO)

Najavili smo da je raspoložen, a u nastavku je za ukupno 26 minuta kompletirao het-trik, posle akcija sa Arturom Vidalom i potom Antoanom Grizmanom, te je već u prvom delu je rešio pitanje pobednika.

Barsa je usporila u nastavku, ali je uspela da postigne još dva gola. I to u poslednjim minutima utakmice.

Najpre je Brajtvajt asistirao Mesiju za njegov četvrti pogodak, da bi potom Arturo uspeo posle neiskorišćene šanse Danca da postavi konačnih 5:0.