0

PRIMERA: Morales evrogolom ‘obezglavio kralja’

Objavljeno: 22.02.20 u 22:55

Levante je ostvario iznenađenje kola pobedom nad Real Madridom 1:0 (0:0), a podjednako se ovom trijumfu raduju u navijači Barselone.

Veliki broj promašaja fudbalera Real Madrida večeras je kažnjen fantastičnim golom Moralesa, pa je tako Barselona posle 25. kola ostala usamljena na vrhu tabele, baš pred novi ‘El klasiko’ koji će se igrati sledećeg vikenda.

U prvom poluvremenu prilike za ‘kraljevski klub’ propuštali su Karim Benzema, Kazemiro i Luka Modrić u finišu, ali je golman domaćih bio uspešniji.

Po povratku sa velikog odmora, Makedonac Bardi je imao priliku, ali je tukao pored gola Tiba Kurtoe, a pet minuta kasnije situaciju jedan na jedan imao je Eden Azar, ali se obrukao.

I potom je došao pomenuti 78. minut, kada je Morales pobegao odbrani Reala i iskosa sa leve strane levom nogom postigao majstorski pogodak.