0

PREMIJER LIGA: Minimalac Sitija na ‘King Pauer’ stadionu, spasilac je Žezus (VIDEO)

Objavljeno: 22.02.20 u 20:58

Derbi 27. kola engleske Premijer lige pripao je Mančester sitiju, koji je slavio protiv Lestera u gostima rezultatom 1:0 (0:0).

Lester je meč otvorio odličnom šansom za Džejmija Vardija, koji je na startu pogodio stativu, a na drugoj strani pretili su Rijad Marez i Ilkaj Gundogan.

Serhio Aguero je postigao gol u finišu prvog poluvremena, ali je on poništen zbog ofsajda. Potom je Siti ‘dodao gas’ u nastavku susreta.

Najpre je priliku imao Kevin de Brujne, ali je u najbolju propustio Aguero, koji je u 62. minutu imao penal, ali je Kasper Šmajhel odbranio.

I konačno u 80. minutu smo dočekali gol odluke. Rijad Marez je asistirao Gabrijelu Žezusu, a on je bio siguran i tako je doneo trijumf ‘građanima’.