0

SERIJA A: Baloteli nije mogao protiv Maksimovićevog Napolija (VIDEO)

Objavljeno: 21.02.20 u 22:45

Meč između Breše i Napolija otvorio je 25. kolo Serije A, Napoli je slavio 2:1 na gostovanju Breši.

Već od početka meča Napoli je kontrolisao igru, Dres Mertens je pogodio preču u trećem minutu, a u 20. minutu raspalio je po sredini gola, ali je lopta otišla pravo u ruke golmanu Breše. Džon Šanselor je bio najviši u skoku i doneo je prednost domaćem timu.

U drugom poluvremenu Ales Mateju igrao je rukom u svom šesnaestercu. Nakon pregleda VAR snimka Danijele Orsato pokazao je na ‘belu tačku’. Lorenco Insinje je u 49. minutu bio je precizan za 1:1.

Fabian Ruiz je u 54. minutu primio odličnu loptu u 54. minutu i doneo je preokret Napoliju. Baloteli je imao veliku priliku u 72. minutu, ali je njegov udarac završio tik iznad prečke.