0

GRAF6626. BARCELONA (ESPAÑA), 11/11/2018.-El defensa dominicano del Real Betis Balompié Héctor Junior Firpo, festeja su gol contra el FC Barcelona, durante el partido de la jornada 12 de liga en Primera División que se disputa esta tarde en el estadio del Camp Nou entre el FC Barcelona y elReal Betis Balompié. EFE/Alberto Estévez

PRIMERA: Goleada Betisa i Majorke i podela bodova (VIDEO)

Objavljeno: 21.02.20 u 23:19

Odličan meč odigrale su ekipe Betisa i Majorke u 25. kolu Primere, utakmica je završena nerešenim ishodom 3:3.

Odličan meč otvorio je igrač Majorke Kučo golom gostiju u 17. minutu. Nije dugo trajala radost Majorke, Kanales je dva minuta kasnije sa bele tačke poravnao na 1:1.

Hrvat Ante Budimir je u 27. minutu meča ponovo goste doveo na 2:1. Fekir je pogodio nekog od odbrambenih igrača u ruku, a od 35. minuta ponovo je nerešeno 2.2.

U drugom poluvremenu Hoakin je pogodio za 3:2, a Budimir je proigrao Kuboa za 3:3 u 70. minutu.