0

SLS: Spartak i Radnički podelili bodove u Subotici

Objavljeno: 16.02.20 u 18:35

Kompletirano je 21. kolo Superlige Srbije, a u poslednjem meču u Subotici Spartak i Radnički su remizirali 1:1 (1:1).

Spartak želi u plej-of, a Radnički u Evropu. Posle dvoboja na severu Srbije ‘golubovi’ su i dalje na putu ka plej-of, a Radnički sve dalje od Evrope. Bez trenera Milorada Kosanovića (suspendovan od strane FS Srbije), Radnički je remizirao sa Spartakom 1:1.

Po rečima kolega iz Subotice nije ovo bio lep meč za oko. Bez puno prilika, borbeno na sredini terena. Spartak je poveo u 25. minutu preko povratnika iz Partizana Nikolića. Ipak, pred kraj prvog dela u 42. minutu je Nikola Čumić izjednačio na 1:1. Bio je to drugi gol u sezoni novog krilnog napadača Olimpijakosa na šestomesečnom radu u Nišu.