0

SERIJA A: Čudan je taj Napoli, sad je pobedio Kaljari (VIDEO)

Objavljeno: 16.02.20 u 20:49

U 24. kolu Serije A, Napoli je na Sardiniji pobedio Kaljari 1:0 (0:0) i nastavio sa čudnim rezultatima.

Četa Đenara Gatuza je evropsko čudo. Pobede Juventus i Sampdoriju, pa na svom ‘San Paolu’ izgubio od Lećea, da bi sada trijumfovao na vrućem gostovanju protiv Kaljarija.

Nije ovo bila bog zna šta kako lepa utakmica. U prvom poluvremenu samo jedna šansa za domaćina, ali je Pereiro šutirao pored gola. Napoli je poveo u 66. minutu kada je Hisaj odigrao dupli pas sa Mertensom, a Belgijanac pogodio o stativu – 0:1.

Kaljari je do izjednačenja mogao u 84. minutu, ali je šut Klavana zaustavio Ospina. Kaljari je petim vezanim mečom bez pobede pao u donji deo tabele, dok je Napoli sada osmi sa dva boda manje od mesta koja vode u Evropu.