0

BUNDESLIGA: Bajern potukao ‘jarčeve’ i vratio se na prvo mesto (VIDEO)

Objavljeno: 16.02.20 u 18:20

U 22. kolu Bundeslige Bajern iz Minhena je kao gost demolirao Keln 4:1 (3:0) i vratio se na lidersku poziciju.

Sve je lakše kad se dobro otvori utakmica, a Bavarci su je otvorili sa dva gola za pet minuta. Već u 3. minutu je Miler sjajno upolsio Levandovsog, a ovaj zategao gde treba – 0:1. Fudbaleri Kelna, ali i navijači se još nisu oporavili od prvog gola kada je u 5. minutu Levandovski ostavio loptu za Milera u kaznenom prosotru, ovaj se nije okrenuo da šutne, već je asistirao do Komana, a ovaj pogodio – 0:2.

Čekalo se sedam minuta na novi gol, Kimih je izveo korner, Gnabri u prijemu lopte izbacio dva igrača Kelna iz igre i pogodio – 0:3. Do kraja prvog poluvremena Gnabri je imao još dva šuta, ali je su oba završila preko gola.

Keln je u 47. minutu preko Kordobe pogodio, ali je taj gol posle intervencije iz VAR sobe poništen. Kolumbijac je novi gol postigao u 56. minutu, ali se danas pomoćni sudija baš urotio protiv njega. U 66. minutu spektakularan gol Gnabrija za – 0:4. Reprezentativac Nemačke je povukao loptu, namestio se i sa distance pogodio dalji ugao golmana.

‘Jarčevi’ su počasni gol postigli u 70. minutu kada je Kajnc nesebično uposlio Uta – 1:4.