0

Superliga Srbije

SLS: Remi u Inđiji, TSC samo bod u Sremu

Objavljeno: 15.02.20 u 15:00

U prvom meču 21. kola Superlige Srbije, Inđija i TSC iz Bačke Topole remizirali su 1:1 (0:0).

Sunce je dočekalo u Srbiji start prolećnog dela prvenstva, a prvi su na teren izašli fudbaleri Inđije i TSC-a Bačke Topole. Sa različitim ambicijama, domaćin da pobegne iz opasne zone, a gosti da se možda uključe u borbu za Evropu.

Inđija je povela golom Bajnca u 54. minutu na radost domaće publike. TSC se nije predavao i u 64. minutu je Silađi pogodio za 1:1. Bio je to deveti gol napadača TSC-a ove sezone u Superligi Srbije.

Do kraja meča nije bilo promene rezultata, a stiče se utisak da su ovim ishodom na kraju nezadovoljni i jedni i drugi.