0

SLS: A u Novom Sadu – gol Drinčića direktno iz kornera!

Objavljeno: 15.02.20 u 20:12

Vojvodina je u Novom Sadu sa 1:0 savladala Proleter, a Mačva u Šapcu ekipu Rada.

Njegoš Petrović je danas demostrirao sjajan šut i postigao je prelep gol na Banovom brdu protiv Čukaričkog za Crvenu zvezdu, a da i dalje poseduje snažnu nogu pokazao je i Nikola Drinčić par sati kasnije.

Iskusni vezista je rešio vojvođanski derbi protiv Proletera golom direktno iz kornera i tako je doneo tri boda Vojvodini.

Sam Drinčić je imao najbolju priliku na meču u prvom poluvremenu, takođe iz prekida, a potom je u 56. minutu odlično izveo korner, pokušao direktno u gol i uspeo da savlada golmana Petrića.

U drugom meču za kraj prvog dana fudbala u Srbiji posle dva i po meseca, Mačva je u Šapcu savladala Rad, takođe minimalnim rezultatom – 1:0.

Jedini gol na meču postignut je već u 12. minutu. Strelac je bio Branislav Marković i interesantno, bio je to jedini šut domaćih na gol gostiju sa Banjice koji su sada preuzeli ‘fenjer’ na tabeli.