0

PREMIJER LIGA: Sumnjiv gol Manea doneo novu ‘trojku’ Liverpulu (VIDEO)

Objavljeno: 15.02.20 u 20:51

Lider Premijer lige došao je do još jedne pobede u tekućem prvenstvu, ovog puta na gostovanju Noriču minimalnim rezultatom – 1:0 (0:0).

Liverpul je imao terensku inicijativu u prvom poluvremenu, ali nije starao puno izglednih šansi za postizanje gola.

Sa druge strane, Norič nije imao šut u okvir gola, ali jeste veliku priliku preko Temu Pukija, ali je Alison reagovao u poslednjem trenutku pre nego što bi gotovo izvesno vadio loptu iz mreže.

Zatim je početkom drugog dela Liverpul imao sjajnu priliku za gol preko Keite, potom i preko Salaha, ali nije bilo pogotka. Sve do 78. minuta.

Tada je Sadio Mane dobio asistenciju od Džordana Hendersona i postigao pogodak, ali će biti priče oko toga da li je tom prilikom Senegalac napravio faul u napadu.

Do kraja je Firmino imao zicer da sve reši, ali je promašio prazan gol u 86. minutu, da bi tri minuta kasnije Puki tukao sa distance, ali pravo u Alisona i bodovi su ipak otišli na ‘Enfild’.