0

PRIMERA: Levante savladao Leganes za prekid crne serije! (VIDEO)

Objavljeno: 08.02.20 u 14:55

Prvi meč 23. kola u današnjem programu odigrali su Levante i Leganes. Domaćin je slavio 2:0.

Veoma rano je Levante rešio pitanje pobednika u ovom meču. Enis Bardi imao je odličan pregled igre i poslao je loptu do Rubena Ročine, on unutar šesnaesterca uspeva da pokaže neverovatnu prisebnost i donosi prednost Levanteu u 20. minutu.

Samo osam minuta kasnije, Marti Rodžer je imao priliku iz voleja, poslao je loptu u donji levi ugao, odlično mu je loptu poslao Tono. Borha Majoral je u 77 minutu imao novu dobru priliku, Huan Sorijano je odličnom paradom sačuvao svoj gol.

Levante je na 11. poziciji i nakon četiri vezana poraza uspeo je da se vrati na pobednički kolosek, dok je Leganes na 18. mestu sa isto toliko bodova.

Najbolje prilike sa meča pogledajte OVDE.