0

PREMIJER LIGA: Slatke ‘karamelice’ do još slađe pobede protiv Kristal Palasa (VIDEO)

Objavljeno: 08.02.20 u 15:31

Fudbaleri Evertona dočekali su Kristal Palas u 26. kolu skraćenog programa Premijer lige ove nedelje.

Domaćin je poveo već u 18. minutu, Teo Volkot je odlično proigrao Bernarda za 1:0, nakon šest minuta drugog poluvremena Zaha šalje loptu do Ben Tekea koji postiže svoj prvi gol nakon 19 kola ‘posta’.

Nije dugo trajala radost gostiju, nadu im je ugasio Rišarlison. Povukao je kontru, ušao u šesnaesterac i poslao loptu u desni ugao gola. Na konačnih 3:1 postavio je Lakvert-Levin koji se odlično snašao nakon odbitka i doneo je novu pobedu svom timu.

Ovo je druga pobeda u nizu ‘karamela’, dok je Kristal Palas doživeo treći poraz u Nizu i nalazi se na 14. poziciji.