0

SERIJA A: Inter čuva drugo mesto na krilima Lukakua (VIDEO)

Objavljeno: 02.02.20 u 22:42

Lacio je uspeo da se domogne drugog mesta, ali samo na nekoliko sati, Inter je slavio u Udinama sa 2:0, a oba gola postigao je Lukaku.

Rodrigo De Paul je nanizao dvojicu odbrambenih igrača u 10. minutu šutirao je pod prečku ali je Padeli odlično reagovao. Sedam minuta kasnije Seko Fofana je oprobao sreću, šut je završio kraj gola.

Mirno je bilo sve do 64. minuta kada je Romelu Lukaku uspeo da nakon centaršuta savlada Musoa za vođstvo gostiju. Huan Muso je odlično reagovao na udarac Belgijanca samo pet minuta kasnije, a Matias Vićendo je odbitak poslao kraj gola.

Uspeo je Lukaku da postigne još jedan gol samo pet minuta kasnije, ovog puta sa bele tačke, penal je skrivio golman Muso, a belgijski reprezentativac je odlično reagovao. Inter je nakon tri remija uspeo da upiše novu pobedu, Dok je Udineze vezao tri poraza i nalazi se na 15. mestu na tabeli.