0

PRIMERA: U Madridu iz ‘dva u jedan’, Sosijedad baš tone (VIDEO)

Objavljeno: 02.02.20 u 14:05

Odigran je prvi meč nedeljnog programa Primere u kom je Leganes na svom terenu pobedio Real Sosijedad 2:1 (0:1).

Nadali su se u San Sebastijanu da bi ovo mogla da bude ta sezona kada će se plavo-beli vratiti u Ligu šampiona. Ali, mladi tim Real Sosijedada još nije spreman za tako nešto.

Leganesu su bodovi bili preko potrebni, te je domaćin od starta krenuo ofanzivno. Već u 8. minutu je Bratvajt imao šansu, ali je Remiro bio na mestu. Real Sosijedad je poveo u 20. minutu, Sangali je uz dosta sreće poslao loptu ka Isaku, ovaj šutirao i pogodio – 0:1.

Deset minuta kasnije gosti su tražili penal, situacija je proverena u VAR sobi, ali bez najstrože kazne. Leganes je do izjednačenja stigao u 49. minutu kada je Bratvajt asistirao do Omerua, a ovaj pogodio od stativu – 1:1.

Tim iz predgrađa Madrida do pobede je stigao u dubokoj nadoknadi vremena, Rodrigez je sjajno izveo slobodan udarac i postigao evrogol – 2:1.