0

PREMIJER LIGA: Barnli milimetri delili iznenađenja protiv bledog Arsenala (VIDEO)

Objavljeno: 02.02.20 u 17:45

Fudbaleri Barnlija još jednom su bili ‘tvrd’ orah za favorita. Samo nekoliko santimetara delilo ih je od pobede nad ekipom Arsenala, ali na kraju su došli do velikog boda (0:0).

Arsenal je bolje otvorio meč, David Luiz poslao je odličnu loptu ka Obamejangu, Gabonac je uspeo da izađe jedan na jedan sa Poupom, ali se spetljao i šutirao kraj gola.

Novu veliku šansu, ovoga puta za Barnli, imao je Meknil, šutirao je iz pristojne udaljenosti, a lopta prolazi kraj gola ‘topdžija’. Devet minuta kasnije nova šansa za Barnli, šutirao je Hendrik, a lopta prolazi pored gola.

Otišlo se bez golova na odmor, velika šansa za ‘kleretse’ u 55 minutu igre, Mi je tukao glavom, ali preko gola.

Konačno i jedna izgledna situacija za Arsenal i više od toga, ponovo Obamejang u dobroj situaciji, ali još jedan neprecizan šut najboljeg strelca ‘tobdžija’.

Mogla je kazna da stigne samo tri minuta kasnije, kada je Džej Rodrigez šutirao sa par metara, lopta je pogodila prečku i pala tačno na liniju, potom ju je Mustafi poslao u korner. Najbolja prilika na utakmici, gol tehnologija je potvrdila da lopta nije prešla liniju.