0

PREMIJER LIGA: Prazne puške ‘đavola’ i ‘vukova’ na Old trafordu

Objavljeno: 01.02.20 u 20:23

U poslednjem meču dana u engleskoj Premijer ligi Mančester junajted i Vulverhempton su podelili bodove jer golova na ‘teatru snova’ nije bilo.

Nije bilo pogodaka, ali šansi jeste, još kako. Jedinu veliku u prvom poluvremenu za domaće propustilo je najnovije pojačanje Bruno Fernandeš, ali je njegov šut prohujao pored desne stative.

Isti igrač je i u 58. minutu mogao da se proslavi, ali je ovaj puta Rui Patrisio bio uspešniji. Dva minuta kasnije je Huan Mata šutirao izuzetno dobro sa oko 25 metara, ali je lopta otišla tik pored desne stative ‘vukova’.

Gosti su imali šansu u 70. minutu. Raul Himenez je šutirao iskosa sa desne strane, ali se istakao David de Hea. Dva minuta kasnije zicer na drugoj strani imao je Andreas Pereira, ali je i to Patrisio odbranio.

Najveću priliku do kraja imao je Danijel Podens, novajlija u timu Vulvsa iz Olimpijakosa, ali je u poslednjem trenutku bio izblokiran. U 95. minutu je Dalo šutirao glavom sa pet metara, ali pored gola i rezultat je do kraja ostao 0:0.