0

PREMIJER LIGA: Liverpul je dovoljno jedno poluvreme da deklasira ‘svece’ (VIDEO)

Objavljeno: 01.02.20 u 18:14

Liverpul je nastavio da gazi ka tituli šampiona Engleske, a nova ‘žrtva’ je bio Sautempton – 4:0 (0:0).

Tim Jirgena Klopa meč je otvorio vrlo sporo i čak su gosti imali nekoliko šansi u prvom poluvremenu da iznenade ‘crvene’. Nisu ih iskoristili.

Liverpul je počeo svoje da pretvara u golove u drugom delu. Već u drugom minutu nastavka Okslej-Čemberlejn je pogodio sa ivice kaznenog prostora i goleada je počela.

Već 13 minuta kasnije Roberto Firmino je upisao drugu asistenciju, ovog puta za Džordana Hendersona, a potom je kapiten namestio gol Mohamedu Salahu.

Egipćanin je do kraja postigao još jedan pogodak za ukupnih 4:0 i nastavak šampionskog slavlja, koje u Liverpulu uveliko traje.