0

BUNDESLIGA: Prazne puške u Berlinu, Herti nije pomogao Pjontek (VIDEO)

Objavljeno: 31.01.20 u 22:35

Novo 20. kolo Bundeslige počelo je onim najnepopularnijim rezultatom 0:0, a snage su u Berlinu odmerile ekipe Herte i Šalkea.

Herta polako ulazi u projekat stvaranja moćnog tima, iz Milana je na ‘Olimpijski’ stadion stigao Pjontek iz Milana, ali golova nije bilo. Herta – Šalke 0:0.

Prvu pravu šansu videli smo tek u nadoknadi vremena prvog dela igre kada je pokušao vezista gostiju MekKeni, a Jarstajn bio na mestu. Drugu šansu ponovo je imao Šalke, šutirao je Raman, ali je čuvar mreže Herte ponovo bio na mestu.

U 63. minutu Marko Grujić je napustio igru, a u istom minutu na teren je koričio Pjontek. Poljak je u 74. minutu imao šansu, ali je bio neprecizan. Šalke je opet zapretio u 87. minutu preko Gregoritša, ali je on bio neprecizan. Na kraju 0:0.