0

SERIJA A: Verona slavila, Darko Lazović asistirao, uspešna i Parma (VIDEO)

Objavljeno: 26.01.20 u 17:04

Odigrano je još tri duela u popodnevnom terminu Serije A.

Verona je bila ubedljiva protiv Lećea, Srbin Darko Lazović našao se u ulozi asistenta, slavila je takođe i Parma, dok u duelu Sampdorije i Sasuola nije bilo golova.

Parma – Udineze 2:0

Udineze je svojim drugim porazom pao na 14. mesto Serije A. ‘Mlekari’ su poveli u 19. minutu. Galjolo je šutirao iz srca šesnaesterca i poslao loptu isprod prečke, na oduševljenje navijača. Imala je Parma u nastavku dve šanse, prvo preko Goglina, a potom Korneliusa. Oba puta bilo blizu gola. Potom je Dejan Kuluševski u 34. minutu postavio konačnih 2:0 odličnim udarcem na dodavanje Sozarele.

Verona -Leće 3:0

Odlično je verona otvorila meč i nastavila seriju odličnih rezultata koji se prostiru na pet utakmica bez poraza, dok Leće isto toliko ne zna za trijumf. Davidovic je u 19 minutu doneo vođstvo domaćinu, Darko Lazović je u 34. minutu proigrao Pasinu za 2:0, a sa bele tačke u 86. minutu je Pazini postavio konačan rezultat.