0

SERIJA A: Inter posustaje, Kaljari odneo bod sa ‘Meace’ (VIDEO)

Objavljeno: 26.01.20 u 14:35

U 21. kolu Serije A, Inter je na svom ‘Đuzepe Meaca’ stadionu odigrao nerešeno sa Kaljarijem 1:1 (1:0) i posustaje u trci sa Juventusom.

Treću utakmicu zaredom tim Antonija Kontea ne zna za pobedu. Tri remija vezao je Inter, a tome se najviše raduje Juventus, ali i Lacio. ‘Neroazuri’ su sada igrali nerešeno sa Kaljarijem 1:1.

Prvu šansu na meču imao je gost sa Sardinije, Nandez je centrirao, Simeone pokušao, ali je lopta otišla preko gola. Inter je uzvratio u 23. minutu kada je Martinez šutirao, a Kranjo bio na mestu.

Inter je poveo u 29. minutu kada je novajlija Jang centrirao, a Martinez skočio i pogodio – 1:0. Argenitnac je u 42. minutu imao novu šansu, ali je Kranjo bio na mestu. Drugo poluvreme počelo je velikom šansom za Inter. U 50. minutu je pokušao Lukaku, ali je Belgijanac bio neprecizan. Samo devet minuta kasnije šansu je imao Sensi, ali opet je lopta otišla pored gola.

Gosti nisu znali šta će, a onda ono na šta smo navikli, pas za Naingolana na 30 metara od gola, šut sa distance i gol – 1:1. Inter je brzo krenuo po novi gol, šansu je u 82. minutu imao Lukaku, ali bez promene rezultata. U 94. minutu Martinez je zaradio drugi žuti karton i Inter je meč završio sa deset igrača.