0

SERIJA A: Miha i Bolonja najzad pobedili (VIDEO)

Objavljeno: 25.01.20 u 17:15

U prvom meču 21. kola Serije A Bolonja je kao gost u Ferari pobedila SPAL 3:1 (1:1), čime je prekinula niz od tri utakmice bez pobede.

Miha i Bolonja najzad slave. Tim iz univerzitetskog grada pobedio je SPAL u Ferari 3:1, iako utakmica nije idealno počela za njih. U 21. minutu Petanđa je oboren, a posle reakcije iz VAR sobe sudija Fabri je pokazao na penal. Igrač nad kojim je najstroža kazna svirana je bio i strelac gola – 1:0.

Bolonja je samo dva minuta kasnije stigla do izjednačenja. Sorijano je šutirao, Vikari je nespretno zahvatio loptu i savladao svog golmana – 1:1. U 28. minutu sudija Fabri je ponovo bio u centru pažnje, pokazao je na ‘belu tačku’ za Bolonju, ali je posle intervencije iz VAR sobe preinačio odluku.

Ipak, Bolonja je ‘Blickrigom’ od 59. do 63. minuta stigla do pobede. U 59. minutu Berou se srećno odbila lopta, a on je sproveo u mrežu za – 1:2. U 63. minutu Sorijano je odigrao dupli pas sa jednim od saigrača, potom je loptu poslao u peterac, a Poli pogodio za konačnih – 1:3.

Posle tri utakmice bez pobede, Bolonja je pobedila SPAL i opet se našla u gornjem delu tabele.