0

PREMIJER LIGA: ‘Pevci’ bolji od ‘Kanarinaca’, Lester ubedljiv protiv Vest Hema (VIDEO)

Objavljeno: 22.01.20 u 22:41

Uzbudljivi su bili rezultati u vanrednom 24. kolu Premijer Lige, ali su u prva dva današnja meča slavili favoriti.

Totenhem je savladao Norič rezultatom 2:1, a Lester je ubedljivo savladao Vest Hem 4:1.

Lester je dominantno odigrao protiv ‘Čekićara‘ i meč dobio ubedljivim rezultatom 4:1, uz neverovatan posed lopte 72 posto u prvom poluvremenu, dok je Vest Hem malo živnuo u drugom poluvremenu.

Lester je do vođšstva došao u 24. minutu golom Barsna, dodao mu je odlično Pereira, da bi se i sam Portugalac upisao u strelce u četvrtom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Nobl donosi radost i nadu navijačima gostujuće ekipe golom u 50. minutu sa penala. Pogledao je sudija VAR, a nakon njega dosudio jedan od čudnijih penala. Činilo se da se radi o remplovanju, ali je bila na kraju najstroža kazna. Perez je u 82. minutu sa bele tačke doneo novu radost domaćim navijačima u 81. minutu, a potom je u 88 postavio konačan rezultat 4:1.

Totenhem je u drugom duelu savladoa Norič 2:1, a golom Alija u 38. minutu došli su do vođstva. U drugom poluvremenu Puki je izjednačio, da bi Son u 79. minutu postavio konačan rezultat ovog meča.