0

PREMIJER LIGA: Anćeloti progutao knedlu, Kristal Palas uzeo bod Sitiju pa odigrao najlošiji meč sezone (VIDEO)

Objavljeno: 21.01.20 u 22:55

U vanrednom 24. kolu Premijer lige Everton je vodio sa 2:0 protiv Njukasla da bi u nadoknadi vremena izgubio dva boda.

Guta knedle večeras Karlo Anćeloti. Mnogi su videli tri ‘upisana’ boda Evertona, a onda šamar. Igrao se 30. minut kada je Bernard sjajno uposlio Kena, a ovaj postigao prvenac u Engleskoj – 1:0. Kada je u 54. minutu Klavert-Levin pogodio za 2:0 mislili smo da je kraj. A, onda šok…

Igrao se 94. minut kada je posle kornera i lošeg šuta jednog od igrača ‘svraka’, lopta došla do Ležuna, a ovaj ‘makazicama’ pogodio 2:1. Samo minut i po kasnije novi gol u mreži Pikforda, posle gužve u kaznenom prostoru lopta je stigla do Hejdena, ovaj šutriao, izblokiran je, a lopta ponovo stigla do Ležuna koji je pogodio – 2:2.

Kristal Palas je u prošlom kolu na ‘Etihadu’ iznenadio Mančester siti i osvojio bod sa dva postignuta gola, a danas se obrukao. Sautempton je slavio sa 2:0. Prvo je Redmond pogodio u 22. minutu, da bi konačan ishod postavio Armstrong u 48. minutu. Možda bi sve bilo drugačije da je Tosun postigao gol na samom početku kada je izašao jedan na jedan sa golmanom ‘svetaca’. Luka Milivojvić nije igrao ovaj meč.

Mančester siti je pobedio. ‘Građanima’ je bio dovoljan samo jedan gol u Šefildu – 1:0. Postigao ga je Aguero u 73. minutu posle oštrog ubacivanja De Brujnea. Siti je u 36. minutu promašio penal, tačnije šut Žezusa je odbranio Henderson. Penal je morao da bude ponovljen, pošto golman Henderson nije stajao sa obe noge na liniji, ali…