0

SERIJA A: Neverovatna završnica u Milanu! Ibrahimović neprimetan, Rebić heroj ‘rosonera’ (VIDEO)

Objavljeno: 19.01.20 u 14:20

Devetoplasirani Milan dočekao je Udineze koji je u naletu. Gosti su do današnjeg meča vezali tri uzastopne pobede.

Na samom početku meča delovalo je da će pobedu upisati i danas. Ipak, na kraju je utakmica je završena pobedom domaćina 3:2

Udineze je veoma rano poveo, već u šestom minutu Jens Striger Larsen doneo je vođstvo nakon što je pokupio odbitak.

U nastavku meča imali su gosti još jednu dobru šansu, Kevin Lasanje je u 16 minutu raspalio tik iznad prečke. Ibrahimović je u 36. minutu odgovorio.

Primio je Šveđanin dobar pas, probao je udarac, ali je neko od defanzivaca uklizao u pravom trenutku. Rafael Leao je u završnici poluvremena uspeo da šutira, ali je ponovo odbrana dobro reagovala.

Andrea Konti je u 48. minutu uposlio Ante Rebića, a hrvatski reprezentativac doneo je izjednačenje. Osam minuta kasnije Rolando Mandragora je šutirao, a Donaruma odlično reaguje. Teo Hernandez u 71. minutu pronalazi prostor za udarac i donosi ‘rosonerima’ preokret.

Ipak, ponovo je poravnao Kevin Lasanje je u 85. minutu poravnao na 2:2. Heroj Milana bio je Ante Rebić koji je u trećem minutu nadoknade postavio konačnih 3:2.