0

PRIMERA: Betis rešio pitanje pobednika već u prvom poluvremenu (VIDEO)

Objavljeno: 19.01.20 u 15:58

Šestoplasirani Real Sosijedad gostovao je Betisu koji je na jedanaestoj poziciji Primere. Domaćin je slavio sa 3:0.

Betis je ovom pobedom uspeo da prekine niz od tri utakmice bez pobede nakon što su remizirali sa Espanjolom i Betisom i poraza od Atletiko Madrida. Sosijedad je upisao drugi poraz jer su u prethodnom kolu izgubili od Viljareala.

Martin Odegard imao je priliku u 15. minutu da gostima donese radost, na nesreću navijača njegovog tima šutirao je kraj desne stative. Usledio je bolji period igre Betisa, a domaći igrači nisu propustili prilike da dođu do gola.

Prvo je Borha Iglesijas u 27. minutu iskoristio odličan centaršut i poslao je loptu pod prečku. Iglesias je bio zaboravljen od strane defanzivaca, kao da nije bilo jasno sa njihove strane ko bi trebalo da markira domaćeg fudbalera.

Žoakin je u 44 minutu povisio nakon odlične akcije Betisa na 2:0. Gosti su do kraja poluvremena uspeli da zatresu mrežu, ali je nakon pregleda VAR snimka bilo jasno da gola nema.

U drugom poluvremenu priliku za domaći sastav imali su Andres Guardado i Mikel Merino, ali promene rezultata nije bilo.  Taman kada je izgledalo da više neće biti uzbuđenja Serhio Kanales je u petom minutu zaustavnog vremena povisio na 3:0.