FOTO screenshot

PRIMERA: Hetafe prekinuo niz Poraza, Maksimoviću devet minuta!

Objavljeno: 17.01.20 u 23:01

Nakon pauze zbog Superkupa Španije klubovi su se vratili obavezama u ligi.

Leganes je dočekao Hetafe. Gosti su rešili posao već posle prvih 45 minutu kada su postigli tri gola što je ujedno bio i konačan rezultat večerašnjeg meča (0:3).

Bilo je jasno da će Hetafe prekinuti mini seriju od dva poraza, a to je bilo jasno već nakon 12. minuta nakon kornera Suarez je proigrao Kabreru koji je bio siguran i rutinski doneo vođstvo gostima. Samo desetak minuta kasnije, isto glavom, gol postiže i Niom za 2:0.

Dvanaest minuta kasnije smo videli verovatno i najlepši potez na meču. Molina dribla celu odbranu Leganjesa i nesebično dodaje Mati koji lako sprovodi loptu u mrežu za 3:0, igrao se 33. minut.

U nastavku bez većih uzbuđenja, Nemanja Maksimović beleži devedeset minuta i žuti karton za pobednički tim.

Domaći su završili meč sa igračem manje pošto Perez dobija direktan crveni karton u samoj završnici.