SERIJA A: Goleada Sampdorije, ‘minimalci’ Fiorentine i Breše (VIDEO)

Objavljeno: 12.01.20 u 17:21

Odigrana su još tri duela u 19. kolu Serije A.

Fiorentina i Torino slavili su minimalcem, a Sampdorija je uspela da preokrene i na kraju ubedljivo slavi u duelu sa brešom.

FIORENTINA – SPAL 1:0

Fudbaleri Fiorentine dočekali su Spal, a gosti su u prvom poluvremenu bili znatno bolji rival. Šansu za vođstvo imali su gosti preko Felipea u 43. minutu, a isti igrač je zapretio i u drugom minutu nadoknade, oba puta je za malo promašio. Odmah na početku drugog poluvremena Federiko Kieza je imao priliku u 50. minutu, bio je neprecizan, a potom je u 77. minutu meča Matia Valoti imao priliku za goste, ponovo je lopta otišla tik iznad prečke. Jedini gol na meču postigao je German Pezela, iskoristio je korner i precizno je glavom poslao loptu u mrežu. Vla

SAMPDORIJA – BREŠA 5:1

sam početak meča nije nikako mogao da naglasi epilog koji smo na kraju videli. Šanselor je u 12 minutu doneo vođstvo breši, da bi Lineti izjednačio u 34. minutu duela, da bi Jankto pre kraja poluvremena u trećem minutu nadoknade izjednačio. U drugoj polovini meča Kvagljarela je sa bele tačke u 69 minutu povisio na 3:1, Kaprari u 77 dodatno uvećava vođstvo domaćina, a tačku na meč stavio je Fabio Kvagljarela u 92. minutu.

TORINO – BOLONJA 1:0

Torino je dočekao Bolonju Siniše Mihajlovića i uspeo je da slavi minimalnim rezultatom 1:0, golom Berengera u 11 minutu. Saša Lukić je za domaćina odigrao ceo meč.