0

PREMIJER LIGA: Junajted i Čelsi ubedljivi, šokantan kiks Lestera (VIDEO)

Objavljeno: 11.01.20 u 18:15

Bilo je zanimljivo u tradicionalnom engleskom terminu za Premijer ligu od 16 časova.

Čelsi je na svom stadionu dočekao Barnli i načeo ga već u 27. minutu kada je sa ‘bele tačke’ precizan bio Vilijan. Ubrzo je Tami Abraham duplirao prednost, tako što je glavom matirao Poupa.

Konačan rezultat postavio je Hadson-Odoi posle četiri minuta igre u nastavku meča. Do kraja više nije bilo potrebe za Čelsi da forsira.

Mančester junajted je na gotovo identičan način slavio trijumf protiv Noriča. Takođe u 27. minutu, baš kao i Čelsi, načeli su rivala kada je Mata centrirao, a Rašford sproveo loptu u mrežu.

Na novi gol čekalo se do 52. minuta, kada je Krul skrivio jedanaesterac, a ponovo Rašford uzeo odgovornost i pogodio za 2:0.

‘Kanarinci’ su bili slomljeni, a još dva gola do kraja postigli su Marsijal i Grinvud za konačnih 4:0.

Najveće iznenađenje priredio je Lester, koji je na svom stadionu poražen od Sautemptona kog je pre par meseci u gostima savladao sa čak 9:0.

Danas, obrnuta slika, iako su ‘lisice’ povele u 14. minutu golom Prata. Samo pet minuta kasnije Armstrong je izjednačio uz veliku dozu sreće, jer je lopta zakačila jednog igrača Lestera na putu ka mreži Šmajhela.

‘Sveci’ su u 82. minutu šokirali stadion iz kontranapada Adamsa i asistencije za Ingsa, koji je doneo veliku pobedu S’otonu od 2:1.