0

PREMIJER LIGA: Bez pobednika u derbiju Londona, Milivojevićevi saigrači će više žaliti za celim plenom (VIDEO)

Objavljeno: 11.01.20 u 15:35

Na Selhurst parku su se sastali Kristal Palas i Arsenal i remizirali su rezultatom 1:1 (0:1).

Nisu se timovi proslavili u prvom poluvremenu, ali smo ipak videli jedan pogodak. Bio je on delo Pjera Emerika Obamejanga koji je u 12. minutu postigao pogodak za vođstvo Arsenala.

Na nova uzbuđenja čekali smo do 54. minuta, kada je odbrana ‘tobdžija’ ponovo delovala smušeno i golom Ajua stiglo je izjednačenje Palasa.

Potom je jedini strelac za Arsenal danas, Obamejang, dobio crveni karton zbog starta nad Maksom Majerom i sudija mu je zasluženo pokazao put u svlačionicu.

Do kraja meča oba tima imala su po jednu dobru priliku da dođu do trijumfa. Najpre je Tomkins šutirao, a Sokratis izbacio loptu na gol-liniji, da bi u 83. minutu Pepe imao stopostotnu priliku za Arsenal, ali je pogodio stativu, da bi u nastavku Guaita intervenisao i sačuvao mrežu i konačnih 1:1.

Luka Milivojević nije igrao u ovom meču jer je odrađivao suspenziju zbog crvenog kartona dobijenog u FA kupu.