0

PRIMERA: Podela bodova u Vigu u uzbudljivoj završnici

Objavljeno: 05.01.20 u 23:12

Kompletirano je 19. kolo španske Primere remijem između Selte i Osasune rezultatom 1:1 (0:0).

U prvom poluvremenu nije bilo previše šansi, pogodaka uopšte, ali jeste u nastavku i to u poslednjoj četvrtini meča.

Tačno 15 minuta pre kraja Selta je povela, a navijače na ‘Balaidosu’ je razgalio iskusni napadač Santi Mina.

Međutim, stigao je odgovor samo osam minuta kasnije, kada se domaći nisu nadali. Estupinjan je asistirao Ćivi Avilji i on je pogodio za ipak podelu bodova u Vigu.

Selta je ostala na jednom mestu ‘iznad crte’, sa 15 osvojenih bodova, dok je Osasuna do sada sakupila 24 i trenutno se nalazi na 12. poziciji.