0

USPEŠAN POVRATAK RUNIJA U ENGLESKU: Asistencija i pobeda ‘ovnova’ (VIDEO)

Objavljeno: 03.01.20 u 09:44

Vratio se Vejn Runi u zemlju u kojoj je sve počelo, a novi početak obeležio je trijumfalno.

Isčekivali su navijači njegov povratak u engleski fudbal, a zato je sa puno pažnje ispraćen njegov jučerašnji debi za ekipu Derbija. Uspešno veče zaokružio je pobedom nad Barsnlijem 2:1.

TEVEZ OTVORIO DUŠU: Smejali su mi se na prvom treningu Mančestera, a Runi mi je zbog toga poklonio Lambordžini

U finišu prvog poluvremena je nekadašnji fudbaler Mančester junajteda uputio centaršut sa leve strane iz prekida, a Meriot je odlično reagovao i doneo vođstvo domaćinu.

Na početku drugog dela meča Simous je golom u 50. minutu poravnao rezultat, da bi sedam minuta kasnije Voghorn ponovo doveo Derbi do vođstva i, kasnije će se ispostaviti, pobede.

„Ovnovi“ se nakon 26 odigranih kola nalaze na 17. mestu Čempionšipa sa 33 osvojena boda.