0

PREMIJER LIGA: Junajted pobedio, Matić najzad na terenu (VIDEO)

Objavljeno: 28.12.19 u 22:50

U poslednjem meču dana 20. kola Premijer lige Mančester junajted je kao gost pobedio Barnli 2:0 (1:0).

Poslednji put u Premijer ligi Nemanja Matić je nastupao još 22. septembra. Od tada pa do danas je odigrao samo jedan meč u Ligi Evrope protiv AZ Alkamara i u Liga kupu protiv Kolčestera. Danas je dobio 90 minuta protiv Barnlija i sjajno je odigrao, a Solskjeru se posrećio, jer su ‘crveni đavoli’ slavili sa 2:0.

Junajted je prvi put zapretio već u 19. minutu kada je Rašford šutirao pored gola. Novu priliku gosti su imali u 34 minutu kada je Marsial sve dobro odradio, ali je njegov udarac izblokirala odbrana Barnlija.

Mančester junajted je poveo u 44. minutu kada je Pereira ukrao loptu, dodao do Marsijala, a ovaj lagano pogodio u situaciji jedan na jedan. Francuz je gol postigao i u 50. minutu, ali je on poništen zbog ofsajda. Tačku na Barnli stavio je Rašford, Džejms je povukao kontranapad, a Rašford je lako rešio situaciju jedan na jedan sa golmanom, pošto ga je prvo predriblao.