0

PREMIJER LIGA: ‘Vukovi’ opasno ujedaju, Mančester siti sa 10 igrača izgubio posle vođstva od 2:0! (VIDEO)

Objavljeno: 27.12.19 u 22:42

Kakav meč smo gledali na ‘Molino’ stadionu. Mančester siti je vodio sa 2:0, ali je izgubio od Vulverhemptona sa 3:2.

Sve je imala ova utakmica. Crveni karton već u 12. minutu kada je golman Ederson direktno isključen. Potom odbranjen penal Sterlingu koji je on ipak smestio u mrežu za vođstvo Sitija od 25. minuta.

Zatim je isti igrač posle pet minuta igre u nastavku duplirao vođstvo u kontranapadu i činilo se da je sve završeno. Tada je na scenu stupio Adama Traore.

Najpre je sam bio strelac u 55. minutu, da bi u 82. oduvao u duelu smušenog Bendžamina Mendija i asistirao za Raula Himeneza i 2:2.

Šok u kom su se našli igrači Pepa Gvardiole postao je mnogo veći u 89. minutu kada je Himenez šmekerski ostavio petom za Doertija, a on levom nogom rutinski pogodio dalji ugao i doneo veliko slavlje navijačima na ‘Molinou’.