0

PREMIJER LIGA: ‘Đavolima’ prija ‘Boksing dej’, ‘poker’ golova za Njukasl (VIDEO)

Objavljeno: 26.12.19 u 20:36

Mančester junajted na momente iznenadi svoje navijače i odigra onako kako bi oni to voleli. Tako je bilo danas protiv Njukasla – 4:1 (3:1).

‘Crveni đavoli’ nisu mogli da požele bolji božićni poklon. U redu, očekivalo se da Njukasl padne na ‘teatru snova’, ali može da raduje način na koji je Mančester junajted odigrao.

Posebno posle početnog vođstva ‘svraka’ od 17. minuta. Tada je Longstaf šokirao Old traford u kontri, ali to nije pokolebalo izabranike Ole Gunara Solskjera.

Furiozan odgovor stigao je već do kraja prvog poluvremena. Najpre je Entoni Marsijal u 24. minutu poravnao rezultat, a u 36. je Mejson Grinvud doneo preokret.

Markus Rašford je pet minuta kasnije duplirao vođstvo domaćina i nagovestio ubedljivu pobedu, koju je samo potvrdio Marsijan svojim drugim golom u 51. minutu za konačnih 4:1.