0

SERIJA A: Milan se poklonio ‘boginji’ u Bergamu, ‘petarda’ Atalante (VIDEO)

Objavljeno: 22.12.19 u 14:47

Nakon prvog poluvremena i početnog dela drugog niko nije mogao ni da sanja ovako ubedljivu pobedu domaćina.

Atalanta je u prvom poluvremenu postigla samo jedan pogodak, a za nešto manje od 30 minuta u drugom delu igre čak četiri. Pokazala je danas svu svoju lepotu boginja iz Bergama, a Milan će sreću morati da traži u nekom drugom meču.

LIGA ŠAMPIONA: Bajern ubedljiv protiv Totenhema, Atalanta u top 16 (VIDEO)

Domaćin se nakon poraza od Bolonje u prethodnom kolu trijumfalno vratio na peto mesto Serije A sa četiri boda manje od Rome.

Gomez je doneo vođstvo domaćinu već u 10. minutu meča, a na drugi gol čekali smo sve do 61. minuta. Tada je Pašalić postigao pogodak, da bi dva minuta kasnije mrežu zatresao i Iličić. Isti igrač je u 72. minutu ponovo bio strelac, a konačnih 5:0 postavio je Muriel u 84. minutu igre.