0

PRIMERA: Malerozni Luka pogodio stativu, Real bez municije protiv Baskijaca (VIDEO)

Objavljeno: 22.12.19 u 23:09

U poslednjem meču 18. kola Primere, Real Madrid i Atletik Bilbao igrali su na ‘Santajgo Bernabeu’ bez golova 0:0.

Barselona sada ima plus ‘dva’. Real Madrid nije iskoristio zicer i na svom stadionu pobedio jednog od najgorih gostiju Atletik Bilbao. Baskijci su odoleli na ‘Santjago Bernabeu’ – 0:0.

‘Kraljevski’ klub je dominirao tokom celog meča, Vinicijus je prvi zapretio, ali je Simon bio sjajan na golu. Samo osam minuta kasnije zapretio je Kros, ali je golman Bilbaoa bio ponovo na mestu. Seriju intervencija Simon je nastavio u 32. minutu kada je pokušao Benzema.

Real je sa napadima nastavio u drugom poluvremenu, a samo što je umesto Militaa u igru ušao Naćo, defanzivac je pogodio prečku. U 86. minutu veliku šansu imao je naš Luka Jović koji je ušao sa klupe, dobro je skočio, šutirao, ali pogodio je stativu. Bilbao je pred kraj pretio iz kontranapada, a Lekue je umalo šokirao Madrid. Na kraju – 0:0.

Šanse sa utakmice možete da pogledate OVDE.