0

BUNDESLIGA: Paderborn bolji od Ajntraha

Objavljeno: 22.12.19 u 20:30

U poslednjem meču 17. kola Bundeslige Paderborn je kao gost pobedio Ajntrht 2:1 (2:0).

‘Fenjeraš’ se budi! To je najbolje na svojoj koži osetila ekipa Ajntrahta iz Frankfurta. Kolins je u 9. minutu dodao loptu do Sabirija, a ovaj poslao ‘bombu’ za 1:0. U 18. minutu sudija Šmid je pokazao na penal za Ajntraht, ali je posle intervencije iz VAR sobe tu odluku poništio, što je izazvalo bes kod gostujućih igrača.

Domaćin je do drugog gola stigao u 41. minutu kada je Šonlu pogodio za 2:0. Ajntraht je uspeo da ublaži poraz golom Dosta na asistenciju N’Dike u 72. minutu. Do kraja utakmice oba tima su imala po jednu šansu, prvo je Souza iz Paderborna pokušao, a zatim i Da Kosta iz Ajntrahta. Promene rezultata nije bilo.

U timu iz Frankfurta ceo meč je odigrao Filip Kostić, Mijat Gaćinović je na terenu proveo 76. minuta, dok je Dejan Joveljić ceo meč ispratio sa klupe.