0

PRIMERA: Sevilja slavila protiv Majorke (VIDEO)

Objavljeno: 21.12.19 u 15:07

Majorka je u prvom meču današnjeg programa 18. kola dočekala Sevilju. Gosti su se vratili na pobednički kolosek.

Majorka ne zna za pobedu već pet utakmica, a Sevilja se nakon remija i poraza vratila na pobedničku stazu.

Već u četvrtom minutu meča gosti su imali priliku. Lago Junior se našao u dobroj prilici, ali je šutirao iznad prečke. Uzvratili su gosti u 20. minutu Ever Banega je izveo odličan korner, a do lopte je došao Dijego Karlos i glavom po sredini gola doneo je prednost Sevilji.

Mogao je da poravna 11. minuta kasniej Ante Budimir, šutirao je sa ivice šesnaesterca, ali je lopta prošla pored stative.

Sevilja je u drugom poluvremenu u 63. minutu dobila priliku sa bele tačke, nakon što je Idrisu Baba Mohamed loše reagovao u šesnaestercu. Najstrožu kaznu izveo je Ever Banega za 0:2.