0

PREMIJER LIGA: ‘Vukovi’ se gostili kod ‘kanarinaca’, Šefild opasan van svog stadiona (VIDEO)

Objavljeno: 21.12.19 u 18:20

Ako ovako nastavi Šefild junajted bio mogao do Lige šampiona sledeće sezone, ne znaju za poraz u gostima.

Stigao je Šefild iz Čempionšipa i posle devet odigranih mečeva na strani u Premijer ligi ne zna za poraz. To je sada najbolje na svojoj koži osetila ekipa Brajtona. Junajted je slavio sa 1:0. Gol odluke postigao je MekBarni u 23. minutu posle velike greške odbrane domaćina. Kasnije je još jedan pogodak postigao O’Konli, ali je on poništen zbog ofsajda posle reakcije iz VAR sobe.

‘Vukovi’ su kao gosti ‘pojeli kanarince’. Domaćin je poveo golom Kantvela u 17. minutu, ali je u 60. Vulvs stigao do izjednačenja preko Saisa na asistenciju Mutinja. Pobedu ‘vukovima’ doneo je Himenez u 81. minutu.

Njukasl je na svom ‘Sent Džejms parku’ pobedio Kristal Palas 1:0. Gol odluke postigao je Almiron u 83. minutu. Luka Milivojević je za goste odigrao svih 90 minuta.