0

PRIMERA: Eibar konačno slavio, Dmitrović sačuvao mrežu (VIDEO)

Objavljeno: 20.12.19 u 23:28

Eibar je savladao Granadu i vratio se na pobednički kolosek, a mreža reprezentativca Marka Dmitrovića večeras je mirovala.

Slavio je Eibar po prvi put još od početka novembra, a srpski golman imao je miran meč, u kome je po drugi put u nizu uspeo da sačuva mrežu netaknutom. Večeras je ‘hrabri mali Eibar’ savladao Granadu rezultatom 3:0.

Počelo je pogotkom Enriha u 21. minutu, potom je i Kike u 26. matirao Ruija Silvu, pa je bilo evidentno da je Granada daleko od forme koja je tim krasila početkom godine, kada su neko vreme čak boravili na vrhu tabele ispred Reala i Barselone…

Ni u nastavku nisu uspeli da iznenade Dmitrovića, pa se za sigurnu pobedu u 87. minutu pobrinuo Inui postigavši treći gol za svoju ekipu.