0

SERIJA A: Sasuolo neutralisao Balotelija i odneo rutinsku pobedu iz Breše

Objavljeno: 18.12.19 u 23:35

Poslednji zaostali meč u italijanskoj Seriji A odigrali su Breša i Sasuolo, a trijumf su ostvarili gosti rezultatom 2:0 (1:0).

Sasuolo je na početku meča dobar pristup nagradio pogotkom u 25. minutu. Tada je Berardi asistirao, a Hamed Traore pogodio mrežu domaćina.

Breša je odgovorila sa nekoliko dobrih napada i prilika koje ipak nisu koristili Baloteli i Spalek. Kazna ih je stigla u 71. minutu.

Frančesko Kaputo je bio strelac drugog gola za gostujući tim i ujedno je postavio konačan rezultat.

Sasuolo je skočio na 11. mesto na tabeli Serije A sa 19 osvojenih bodova, dok ih Breša ima šest manje i nalazi se na 18. poziciji.