0

PREMIJER LIGA: Palas izvukao bod protiv Brajtona (VIDEO)

Objavljeno: 16.12.19 u 23:10

U poslednjem meču 17. kola Premijer lige Kristal Palas i Brajton su odigrali nerešeno 1:1 (0:0).

Bio je Brajton bliži pobedi u Londonu, ali se Palas nije dao. Prvi je Guiti zapretio zemljak Montoja, ali bez uspeha. Do kraja prvog dela Brajton je tražio penal, ali posle provere u VAR sobi Pauson nije pokazao na ‘belu tačku’.

Kristal Palas je opasno zapretio tek u 51. minutu, ali je Benteke zamalo bio neprecizan. Tri minuta kasnije Brajton je poveo, Gros je sjajno ubacio loptu malo iznad ‘peterca’, a Maupej je pogodio – 0:1. Isti napadač je samo pet minuta kasnije mogao do novog gola, ali je Guaita ponovo bio na mestu.

Gosti su dosta sreće imali u 73. minutu kada je Benteke pokušao, a golman Rajan sjajno intervenisao. Kristal Palas je do boda stigao u 76. minutu, bila je to solo akcija i golčina Zahe – 1:1.

Luka Milivojević je odigrao 90 minuta za Kristal Palas.