0

ŠOK U FIRENCI: Juventus da plati debeo bonus Dušanu Vlahoviću – kakva golčina u nadoknadi! (VIDEO)

Objavljeno: 15.12.19 u 22:48

‘Nero-azuri’ su mislili da im je bio dovoljan jedan gol, i to sa početka meča, ali se u nadoknadi vremena pojavio Dušan Vlahović i izjednačio – 1:1 (0:1).

Derbi dana u italijanskoj Seriji A odigran je na ‘Artemio Frankiju, gde je Fiorentina ugostila lidera na tabeli i uz Juventus prvog pretendenta za osvajanje ‘Skudeta’.

I Inter je već u osmom minutu poveo golom Borhe Valera na pas Marsela Brozovića. Milenković nije uspeo da ga zaustavi i gol je bio neminovan.

U nastavku meča Badelj mogao da izjednači, ali je Handanović intervenisao, a u nastavku je Lukaku imao šansu na drugoj strani, ali je Dragovski intervenisao.

Lautaru Martinezu je bio poništen gol posle asistencije VAR-a zbog ofsajda, a onda kada su svi mislili da utakmica ide u korist Intera, pojavio se Dušan Vlahović.

Na fantastičan način je istrčao kontru, pobegao čuvarima i topovskim udarcem iz trka levom nogom matirao Handanovića. Golčina koju bi i Juventus mogao da ‘nagradi’, budući da su Inter i Juve sada poravnati na čelu tabele sa po 39 bodova.