0

SERIJA A: Juventus rutinski protiv Udinezea uz dva gola Ronalda (VIDEO)

Objavljeno: 15.12.19 u 17:35

Juventus nije imao puno problema sa Udinezeom u utakmici 17. kola italijanske Serije A.

‘Stara dama’ je u Torinu sve rešila već u prvom delu susreta, a da je tako bilo je jasno i kada se sa sudbinom se pomirio i Udineze – 3:1 (3:0).

Prethodnih dana je Maurisio Sari davao izjave da ne uspeva da ukombinuje u timu Kristijana Ronalda, Paola Dibalu i Gonzala Iguaina. Danas mu je to pošlo za rukom.

‘Bravu’ gostiju iz Udina je otključao, a ko drugi, nego Ronaldo. Leonardo Bonući je poslao dugu loptu za Dibalu, on ju je na kratko izgubio, ali je naleteo Portugala i u svom stilu pogodio za 1:0.

Nakon nepunih pola sata, u 37. minutu, ponovo je isti igrač zatresao mrežu ‘zebri’. Gonzalo Iguain mu je poslao pravovremeni pas iza leđa odbrane, a Ronaldo je ovog puta levom nogom duplirao vođstvo.

U poslednjem minutu prvog dela meča je Bonući dobru partiju krunisao pogotkom glavom posle asistencije, takođe glavom, Demirela. Lopta se od prečke odbila u gol, ali gol-liniju prešla bukvalno za milimetar ili dva.

U nastavku je i Juve spustio nogu sa gasa, te smo gledali dosta mirniji meč, a Udineze je uspeo nekako da dođe do počasnog gola u četvrtom minutu nadoknade. Strelac tada je bio Puseto.