0

SLS: Proleter i Radnički podelili plen

Objavljeno: 14.12.19 u 16:02

Do kraja fudbalske 2019. godine ostalo je da se odigraju još tri odložene utakmice, a prva je završena remijem između Proletera i niškog Radničkog – 1:1 (0:1).

Utakmica se ‘podelila’ tako da je Radnički bio nadmoćniji rival u prvom poluvremenu, a Proleter u drugom. I u tim delovima meča su postizali golove, pa je podela bodova možda i najrealniji ishod.

Nišlije su do prednosti stigle autogolom defanzivca domaćeg tima, Aleksandra Andrejevića. Igrao se 25. minut i bio je to jedini gol u prvih 45 minuta.

Tek što je krenuo nastavak, Proleter je izjednačio. Posle dva minuta igre vezista Srđan Šćepanović je savladao golmana ‘meraklija’ Nikolu Petrovića.

Ispostavilo se da je to bio konačan rezultat meča, iako je bilo još nekoliko šansi, pre svega pred golom Radničkog za potpuni preokret. Ali do njega ipak nije došlo.