0

GDE JE DRUGI, TU JE I TREĆI: Sadik povisio na 2:0, već u sledećem napadu mrežu zatresao i Asano.

Objavljeno: 12.12.19 u 21:32

Nije dugo trebalo Partizanu da postigne i drugi, a potom i treći gol.

Odličnu igru večeras Partizan je krunisao novim pogotkom u 21. minutu meča. Odlično je Sadik pritiskao zadnju liniju Astane, usledila je greška jednog defanzivca gostiju, pas pravo u noge Zorana Tošića, a onda lep pas za Sadika i rutinska realizacija…

NOVI UGOVOR SE VEĆ ISPLATI: Sumi četiri minuta trebalo da zatrese mrežu Astane (VIDEO)

Četiri minuta kasnije ponovo je Partizan imao šansu. Ovoga puta Sadik je proigrao Asana, koji je solo prodorom uspeo da pobegne odbrambenim igračima, namestio se na udarac i postigao treći gol za crno-bele.