0

NEVIĐENI GOL ‘PAO’ U IVANJICI: Ne, stvarno, niko ga nije video… (VIDEO)

Objavljeno: 09.12.19 u 10:53

Većina klubova Superlige Srbije jučerašnjim utakmicama stavila je tačku na tekuću godinu.

Duelom Javora i Voždovca u Ivanjici ovi timovi su se oprostili od navijača.  Dok će naredne nedelje zaostalim duelima da sezonu završe i Crvena zvezda, Partizan. Čukarički, Proleter, Radnički i Radnik. U uzbudljivom meču slavio je gost nakon preokreta 1:2. Ono što je bilo zanimljivo je da je veći deo ovog duela odigran pod gustom maglom.

U prvom delu poveo je Javor golom Petkovića, uspeo je Voždovac da izjednači i na kraju da preokrene golom Giorgijevskog u 59. minutu. Domaćin je imao svojih prilika, pogodili su stativu i prečku, ali je Voždovac na kraju zasluženo slavio.

Magla se spustila na terene u Novom sadu, Nišu, Surdulici, Ivanjici…

Nigde doduše magla nije bila gusta kao na terenu u Ivanjici. Ne samo da se tokom većeg dela drugog poluvremena nije video prst pred nosom, nego drugi gol gostiju niko od navijača, a ni igrača nije imao priliku da vidi…